מאמרים

חופש ונופש בעולם - זה מגיע גם כם - המשך למאמר

כאשר יוצאים ומשנים זווית הסתכלות, לפתע רואים את הצרות והקשיים ברזולוציות אחרות. החופש והשהיה מחוץ לבית שמה את החיים שלנו בפרופורציות וחושפת בפנינו דרכים אלטרנטיביות ומקומות אחרים להעביר בהם את חיינו. את מה שרואים מכאן לא רואים משם וההיפך.
זה רעיון מצויין להחליף ייעוץ זוגי בדרך המשי בסין עד תורכיה או בדרך האוקיאנוס הגדול בדרום אוסטרליה. לאלה שאינם העלי שאר רוח וחזון הדברים נראים הזויים ובוודאי מאד יקרים. זה רחוק, זה מסובך ועוד כהנה וכהנה תרוצים מתרוצים שונים. דבר אחד בטוח יותר מכל דבר אחר, זה משובב נפש וטוען באנרגיות יותר מכל דבר אחר. כל מקום על פני הגלובוס הוא יותר קרוב ויותר נגיש. מקומות שעד לפני אי אלו שנים נחשבו כיעדים המותאמים רק למיטיבי לכת, נגישים היום לזוגות ולקשישים בלי הרבה בעיה. אפשר לכבוש יעדים בעולם גם מבלי להיות טיילים או לוחמים בסיירת, פשוט להנות מפלאי הטכנולוגיות ומן האפשרות להנגיש אנשים ליעדים מקסימים בדרכים שונות.
אז אם רוצים קצת להנות ולא לוותר לחיים, צאו לנפוש ולטייל. יש פתרון לכל דבר ויש טיול שיתאים בדיוק לכם. לא חשוב מה ההעדפה שלכם ומה הסגנון שאתם מעדיפים. אי שם ברחבי העולם יש יעד שיעשה לכם ממש טוב.

חזרה לחלק ראשון