חופש ונופש – כל אחד יכול – etude-philippon.com

Author Archives: admin

חופש ונופש בעולם – זה מגיע גם כם – חלק 2

Author: | March 15th, 2014 | Category : Uncategorized

כאשר יוצאים ומשנים זווית הסתכלות, לפתע רואים את הצרות והקשיים ברזולוציות אחרות. החופש והשהיה מחוץ לבית שמה את החיים שלנו בפרופורציות וחושפת בפנינו דרכים אלטרנטיביות ומקומות אחרים להעביר בהם את חיינו. את מה שרואים מכאן לא רואים משם וההיפך. זה רעיון מצויין להחליף ייעוץ זוגי בדרך המשי בסין עד תורכיה או בדרך האוקיאנוס הגדול בדרום אוסטרליה. לאלה שאינם העלי שאר רוח וחזון הדברים נראים הזויים ובוודאי מאד יקרים. זה רחוק, … Read more »

חופש ונופש – כל אחד יכול

Author: | February 22nd, 2014 | Category : Uncategorized

אנשים שיוצאים לנפוש ולבלות עושים זאת על מנת לצאת מן השגרה של חייהם. לא בהכרח משהו רע קורה בחיי היום יום, אך כל זקוק להחלפת אווירה מפעם לפעם. גם השגרה הנעימה והיפה ביותר גורמת לרמה מסוימת של שחיקה. המח של האדם ממהר לדבוק בהרגלים ולכן מייצר סוג של דפוס מעייף ומרדים עבור כולנו. לכן כשאנו שוברים שגרה ויוצאים לנפוש אנחנו מעוררים אספקטים רדומים במח ןלכן חווים סוג של רעננות וגירויים … Read more »

חופש ונופש – כל אחד יכול – חלק 2

Author: | February 14th, 2014 | Category : Uncategorized

אילו סוגי חופשה מומלצים לבני זוג עם בעיות כאלה ואחרות? כמובן שהכוונה איננה לבעיות בריאותיות, מוגבלויות או נכויות. אנשים אשר מרכיבים מכשירי שמיעה, יכולים להרכיב את האביזר שלהם בשקט ובשלווה ולהינות מכל המבחר והמגוון של הנופשים הקיימים. אנשים בעלי בעיות בריאות אחרות יהיו יותר מוגבלים, אך עדיין ניתן יהיה להתאים להם עשרות צורות ואתרי נופש שיודעים להכיל בעיות רפואיות ולהציע להן טיפול ועזרה בכל רמה. אנשים מוגבלים ואנשים בעיתיים באספקטים … Read more »

הכח המנטלי העדיף של אישה

Author: | January 21st, 2014 | Category : Uncategorized

בנות יכולות לעשות כל דבר שבנים יכולים. זו אמירה שנכונה לכל גיל ובוודאי בגילאים מתקדמים, לאחר שנוקו הדעות הקדומות והגורמים החברתיים שמעכבים אותנו. ההיסטוריה האנושית מחזיקה בהמון גורמים מעכבים ובדעות עתיקות שנשענות על השקפות עולם שנשענות על חוסר ידע, אי בהירות ומידע מוגבל. את עיקר השקפת העולם שלה, רכשה האנושות בשנים הקדומות, על בסיס אמונה ולא על בסיס מידע זמין ומחקר ולכן, רעיונות רבים שהיו אבן דרך בתולדות האנושות של … Read more »

הכח המנטלי העדיף של אישה – חלק 2

Author: | November 26th, 2013 | Category : Uncategorized

לנשים יש מבנה אישיות אחר, רגיש הרבה יותר ואיכפתי ומייצג רבדים עמוקים הרבה יותר מאלו הגבריים. יחד עם זאת ההבדלים האישותיים האופיניים, אינם מעידים בשום דבר על יכולתן או אי יכולתן של נשים לבצע מטלות מסוימות או לבצע מלאכות שונות. בסופו של דבר המבחן האמיתי יהיה בחינה של התוצאה הסופית ומה לעשות? נשים מספקות תוצאות טובות במרבית התחומים והעיסוקים בהם הן עוסקות. לעיתים עולות על גברים ולעיתים לא. בעבודה מול … Read more »